Pagalbos linija. Skambinkite: (8- 41) 211 026
Mes bendradarbiaujame su:
Grįžti atgal

Paslaugos

Agapao reabilitacijos centro teikiamos paslaugos

Priklausomų asmenų reabilitacijos bendruomenės specialistai teikia paslaugas asmenims, sergantiems narkomanija, alkoholizmu:

1. Konsultuoja pacientus, sergančius narkomanija, alkoholizmu.(Sergantys narkomanija paprastai yra priklausantys ir nuo alkoholio).
2. Konsultuoja narkomanus, kurie yra infekuoti ŽIV, serga AIDS, tuberkulioze, C hepatitu ir kotais somatiniais ir psichiniais susirgimais. Siunčia juos į atitinkamas gydymo įstaigas medicininei pagalbai.
3. Pacientai, sergantys narkomanija, supažindinami su šiuolaikinėmis sveikimo ir reabilitacijos programomis bei jų tikslais.
4. Motyvuoja pacientus gydymui ir reabilitacijai.
5. Įvertinęs pacientų fizinę ir neurologinę būkles siunčia juos stacionariam gydymui, detoksikacijai, metadono programai. Nukreipia reabilitacijai į narkomanų reabilitacijos centrus, trumpalaikės intensyvios edukacijos – terapijos programas: pvz., „Minesotos programa“.
6. Psichologas ir socialinis darbuotojas sudaro individualią kiekvienam narkomanija sergančiajam sveikimo ir reabilitacijos programą. Motyvuoja pacientus programos realizavimui.
7. Propaguoja AA ir AN judėjimus. Motyvuoja narkomanus psichologinės savitarpio pagalbos grupėms.
8. Konsultuoja pacientų artimuosius, teikia jiems būtiną psichoterapinę pagalbą. Motyvuoja juos ALANON ir ALATEN (narkomanų artimųjų savitarpio pagalbos grupės) judėjimas.
9. Po reabilitacijos vykdo tolimesnę blaivybės palaikymo priežiūrą, motyvuoja tolesniam sveikimui, teikia palaikomąją psichoterapiją.
10. Atlieka savalaikę krizių intervenciją.
11. Palaiko nuolatinį ryšį su narkomanų reabilitacijos įstaigomis keičiantis informacija apie narkomanija bei vartojančius asmenis.
12. Palaiko ryšį su kitomis įstaigomis, teikiančiomis medicininę, socialinę pagalbas sergantiems narkomanija.

Grįžti atgal