Pagalbos linija. Skambinkite: (8- 41) 211 026
Mes bendradarbiaujame su:
Grįžti atgal

Paslaugos

Agapao reabilitacijos centro teikiamos paslaugos

Priklausomų asmenų reabilitacijos bendruomenės specialistai teikia paslaugas asmenims, sergantiems priklausomybės ligomis:

1. Konsultuoja klientus, priklausomus nuo psichiką veikiančių medžiagų (narkotikai, alkoholis, receptiniai vaistai, etc.).
2. Konsultuoja priklausomus asmenis, kurie yra infekuoti ŽIV, serga AIDS, tuberkulioze, C hepatitu ir kitais somatiniais ir psichiniais susirgimais. Siunčia juos į atitinkamas gydymo įstaigas medicininei pagalbai.
3. Klientai, sergantys priklausomybės ligomis, supažindinami su šiuolaikinėmis sveikimo ir reabilitacijos programomis bei jų tikslais.
4. Motyvuoja klientus gydymui ir reabilitacijai.
5. Psichologas ir socialinis darbuotojas sudaro individualią kiekvienam klientui sveikimo ir reabilitacijos programą. Motyvuoja klientus programos realizavimui.
6. Propaguoja AA ir AN judėjimus. Motyvuoja priklausomus asmenis psichologinės savitarpio pagalbos grupėms.
7. Konsultuoja klientų artimuosius, teikia jiems būtiną psichoterapinę pagalbą. Motyvuoja juos ALANON ir ALATEN (narkomanų artimųjų savitarpio pagalbos grupės) judėjimas.
8. Po reabilitacijos vykdo tolimesnę blaivybės palaikymo priežiūrą, motyvuoja tolesniam sveikimui, teikia palaikomąją psichoterapiją.
9. Atlieka savalaikę krizių intervenciją.
10. Palaiko nuolatinį ryšį su kitomis reabilitacijos įstaigomis keičiantis informacija apie narkomanija bei vartojančius asmenis.
11. Palaiko ryšį su kitomis įstaigomis, teikiančiomis medicininę, socialinę pagalbas sergantiems priklausomybės ligomis.

Grįžti atgal